Wesprzyj fundację

Działalność Fundacji Terytoria Książki możliwa jest jedynie dzięki wsparciu finansowemu różnych instytucji i osób prywatnych. Bardzo zachęcamy więc do tego, aby wspomóc Fundację regularnymi wpłatami lub jednorazowo.

Wpłata jednorazowa

Wpłat jednorazowych dokonywać można za pomocą przelewu bankowego:

Fundacja Terytoria Książki
Santander Bank Polska
61 1090 1098 0000 0001 1923 7376
Tytuł przelewu: „Darowizna na rzecz Fundacji Terytoria Książki”

Dlaczego warto przekazać darowiznę Fundacji Terytoria Książki?

Fundacja Terytoria Książki zajmuje się promowaniem i popularyzowaniem kultury, szczególnie zaś kultury książki; wspiera też rozwój czasopiśmiennictwa i czytelnictwa. Fundacja wspomaga również polską humanistykę – finansując i przygotowując do wydania książki polskich naukowców oraz tłumaczenia najbardziej wartościowych tytułów z dorobku światowego. Przekazując nam nawet najmniejszą darowiznę, przyczynisz się do rozwoju polskiej kultury i humanistyki, wesprzesz twórców i naukowców, a także związane z kulturą inicjatywy edukacyjne i prospołeczne.

Co zrobimy z Twoją darowizną?

Twoją darowiznę wykorzystamy do zrealizowania naszych celów statutowych, a zatem przeznaczymy ją na działalność wydawniczą, naukową lub edukacyjną związaną z humanistyką lub promowaniem czytelnictwa i kultury. Więcej o naszej działalności można przeczytać, przeglądając zakładkę Projekty, w której prezentujemy dotychczasowy dorobek Fundacji.
W wyjątkowych sytuacjach może zdarzyć się jednak, że będziemy zbierali fundusze na jakiś konkretny projekt. Wówczas pojawi się możliwość przekazania darowizny na cel szczegółowy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali darowizny Fundacji Terytoria Książki.